Caris LeVert wraca do gry!

Caris LeVert wraca do gry!

Fantastyczne informacje przekazał Adrian Wojnarowski. Obrońca Indiany Pacers, Caris LeVert już w ten weekend wróci na parkiety NBA.

LeVert był poza grą od czasu jego przejścia do Indiany, które miało miejsce przy okazji transferu Jamesa Hardena. Testy medyczne wykazały wtedy, że na nerce Carisa znajduje się nowotwór. Zawodnik błyskawicznie został poddany dalszemu leczeniu i jeszcze w styczniu przeszedł operację.

Nie minęły nawet dwa miesiące od zabiegu, a LeVert już wraca na parkiety. Jeszcze nad ranem szefowie Indiany zapowiadali zbliżający się powrót zawodnika, a tymczasem po południu dokładną datę podał niezawodny Adrian Wojnarowski. Caris LeVert zadebiutuje w barwach Pacers w sobotnim starciu z Phoenix Suns.

Dla Pacers to znakomita wiadomość w ważnym momencie sezonu. Indiana w ostatnim czasie wypadła bowiem poza czołową ósemkę Wschodu. LeVert docelowo ma być trzecią opcją drużyny, odciążając z ofensywnych obowiązków Malcolma Brogdona i Domantasa Sabonisa.

„Jak dla mnie wygląda na w pełni gotowego do gry. To będzie game-changer. Zawodnik z takimi talentami ofensywnymi całkowicie zmienia dynamikę tej drużyny i pozwoli nam wejść na wyższy poziom.”

Malcolm Brogdon

Caris notował w tym sezonie 18,5 pkt i 6 ast w barwach Brooklyn Nets i na pewno okaże się wielkim wzmocnieniem rotacji Nate’a Bjorkgrena.

YT: Hoop Intellect