Bradley Beal przejdzie operację – to dla niego koniec sezonu!

Bradley Beal przejdzie operację – to dla niego koniec sezonu!

Jak donosi Adrian Wojanrowski, Bradley Beal zdecydował się przejść operację lewego nadgarstka. jest to zabieg, który wykluczy Beala z gry do końca bieżącego sezonu.

Bradley Beal opuścił cztery ostatnie mecze z powodu urazu nadgarstka – okazuje się, że wymagać będzie to zabiegu operacyjnego. Lekarze naprawią jego zerwane więzadło łódkowate przy lewej dłoni, ale rekonwalescencja potrwa przynajmniej do końca sezonu.

Moment, w którym podjęta została decyzja, najpewniej nie jest przypadkowa. W czwartek mamy Trade Deadline, kiedy to upływa czas na przeprowadzanie transferów. Wizards grają słaby sezon i z bilansem 24-29 zajmują dopiero 11. pozycję na wschodzie. Bez Beala będzie im niezwykle trudno odbić się z tego poziomu. Niewykluczone więc, że taka decyzja lidera sprowokuje zarząd do odważnych ruchów transferowych.

Beal po kilku stosunkowo zdrowych sezonach tym razem rozegrał tylko 40 z dotychczasowych 53 spotkań. Notował w nich średnio 23,2 punktu, 4,7 zbiórki i 6,6 asysty przy najsłabszej w karierze skuteczności 30% z dystansu.

YT/Hoop Rumors