Bracia Antetokounmpo zagrają razem!

Bracia Antetokounmpo zagrają razem!

Milwaukee Bucks już raz dali szansę chłopakowi o nazwisku Antetokounmpo i wyszli na tym całkiem nieźle. Teraz spróbują po raz drugi.

Jak bowiem donoszą greckie źródła, a dokładnie Gaszetta.gr, Milwaukee Bucks postanowili dać szansę bratu swojej największej gwiazdy. Tym samym Thanasis Antetokounmpo związał się dwuletnią i w pełni gwarantowaną umową z Kozłami w wysokości 3 milionów dolarów.

Thanasis już raz próbował swoich sił w NBA. Został nawet wybrany w drugiej rundzie draftu 2014 przez New York Knicks, dla których zagrał dwa spotkania w sezonie 2015-16. Niestety, poza wyglądem w niczym nie przypominał on swojego młodszego o dwa lata brata, zaliczając łącznie 6 pkt i 1 zb.

Thanasis następnie wylądował w G-League, gdzie także nie spełniał oczekiwań, aby wreszcie zagrać dla Panathinaikosu. Tam szło mu lepiej, chociaż niewiele – 4,2 pkt i 1,8 zbiórki nie powala na kolana. Może pod czujnym okiem Giannisa, Thanasis wyrośnie jeszcze na solidnego role-playera?

Tym samym po parkietach NBA biegać będzie aż 3 braci Antetokounmpo – najmłodszy z braci, Kostas, reprezentuje barwy Dallas Mavericks. W Milwaukee natomiast mogą się pochwalić obecnie 2 parami braci. Obok Giannisa i Thanasisa, od nowego sezonu w Bucks grać będzie również dwójka Lopezów – Brook i Robin.

Która z tych par będzie osiągać łącznie lepsze statystyki?

Źródło: Youtube.com/AG8000