Alex Caruso aresztowany!

Alex Caruso aresztowany!

Alex Caruso nie będzie najlepiej wspominał ostatnich tygodni. Najpierw jego Los Angeles Lakers przedwcześnie zakończyli sezon, a teraz sam zawodnik miał zatarg z prawem. Wczorajszego dnia Alexa Caruso został aresztowany w Teksasie.

Zgodnie z raportem policji, obrońca Jeziorowców chciał skorzystać z lotniska znajdującego się na terenie należącym do Texas A&M University na którym zresztą sam studiował. Podczas odprawy policjanci przeszukali bagaże Alexa w których znaleźli marihuanę oraz akcesoria związane z narkotykami (najprawdopodobniej mowa o młynku do ziół, w którym znajdowały się resztki marihuany). Zgodnie z informacjami do których dotarli dziennikarze w zarzutach mowa o 2 uncjach narkotyku, czyli około 57 gramach. Jako, ze szkodliwość czynu była niewielka, Caruso dostał możliwość wyjścia za kaucją. W ten sposób opuścił areszt jeszcze tego samego dnia po zapłaceniu 3 tysięcy dolarów, plus 552 dolarów dodatkowej opłaty za akcesoria.

Tego lata obrońca Los Angeles Lakers wchodzi na rynek wolnych agentów. W zakończonych dla niego rozgrywkach notował 6 pkt, 3 zb i 3 ast na mecz. Pomimo słabych statystyk był jednak bardzo ważnym elementem rotacji Mistrzów NBA.

YT: Bleacher Report