Afera koszulkowa w Oklahomie, 19 asyst Greena, rewanż LAC na Grizzlies

Thunder wygrali z Hawks 118:109, ale… Zwróćcie uwagę na stroje. OKC wyszli na parkiet w swoim pomarańczowym komplecie strojów, przeciwko czerwonym Hawks i to zdecydowanie nie był dobry pomysł. Na szczęście ktoś zdał sobie z tego sprawę i w przerwie między drugą a trzecią kwartą zawodnicy z Oklahomy przebrali się w białe uniformy.

Draymond Green zaliczył najlepsze w karierze 19 asyst! Dokładając do tego 11 punktów i 12 zbiórek, pomógł Warriors wygrać z Hornets 130:121:

Punktowo najwięcej dostarczyli Curry (29) i Oubre (27), natomiast po drugiej stronie znów bardzo dobry mecz rozegrał LaMelo Ball:

Clippers zrewanżowali się za wczorajszą porażkę z Grizzlies i dziś wygrali 119:99 – 30 punktów, 9 zbiórek i 7 asyst zdobył Kawhi Leonard:

LeBron James i jego 28 punktów, 11 zbiórek i 7 asyst pozwoliły Lakers wygrać z Blazers 102:93:

Udało się też przed meczem pogadać ze starym przyjacielem:

Jimmy Butler znów otarł się o triple-double z linijką 33 punktów, 11 zbiórek i 8 asyst, prowadząc Heat do wygranej z Jazz 124:116:

Kyle Lowry zaliczył z kolei triple-double na 20 punktów, 11 zbiórek i 10 asyst, prowadząc Raptors do zwycięstwa nad Rockets 122:111:

Kemba Walker zdobył 32 punkty, będąc najlepszym strzelcem Celtics w zwycięstwie nad Pacers 118:112:

No i to podanie Tatuma, palce lizać:

Richaun Holmes był najlepszy na boisku w wygranym przez Kings 110:107 meczu z Pistons – zanotował 19 punktów, 17 zbiórek i plus/minus na poziomie +19: