Aaron Gordon wygląda coraz lepiej, Bulls pokonują Nets

7 zawodników Memphis Grizzlies przekroczyło dzisiaj barierę 10 punktów. Dzięki temu, Miśki nie musiały zbytnio forsować tempa, aby wygrać 116-100 z pozbawionymi Joela Embiida 76ers:

Pozbawieni swoich liderów Charlotte Hornets nie mieli większych szans w starciu z Boston Celtics. Celtów do zwycięstwa 116-86 poprowadził Jayson Tatum (22/8), a fanom Szerszeni przypomniał o sobie Kemba Walker tym wyjątkowym podaniem:

Aaron Gordon (24/7) coraz lepiej wygląda w barwach Denver Nuggets. Dzisiaj do spółki z Nikolą Jokicem (16 pkt i 17 ast) rozmontowali obronę Orlando Magic dając Bryłkom wygraną 119-109:

Świetny mecz Clinta Capeli (24/18) pozwolił Atlancie Hawks pokonać Golden State Warriors 117-111, pomimo aż 37 pkt ze strony Stephena Curry’ego:

Nawet szalone rzuty z połowy Kevina Portera Jr nie pomogły Houston Rockets pokonać New Orleans Pelicans.

Pozbawieni Ingrama i Williamsona Pels oparli swój atak na Lonzo Ballu (27/9), co przyniosło rezultat w postaci zwycięstwa 122-115:

YT: Z.Highlights

Emocji zabrakło w derbach LA. Lakers pozbawieni Jamesa, Davisa  czy Drummonda nie mieli najmniejszych szans w starciu z Clippers, którzy już w drugiej kwarcie zbudowali dwucyfrową przewagę, której nie oddali do końca, wygrywając 104-86:

YT: MLG Highlights

Bez Kevina Duranta i Jamesa Hardena, to Kyrie Irving błyszczał najbardziej w zespole Brooklyn Nets.

YT: NGJ Highlights

Niestety jego 24 pkt i 15 ast nie wystarczyło na Nikolę Vucevica (22/13) i Zacha LaVine (25/5), którzy przesądzili o zwycięstwie 115-107: