Wymiana Bogdanovicia do Bucks się nie odbędzie!

Wymiana Bogdanovicia do Bucks się nie odbędzie!

Sam Amick z The Athletic donosił, że wymiana sign-and-trade Bogdana Bogdanovicia z Sacramento Kings do Milwaukee Bucks jest poważnie zagrożona. Powód? Serbski skrzydłowy osobiście nie zgodził się nigdy na przejście do drużyny ze stanu Wisconsin. No i się posypało – koniec końców Bogdanovic zdecydował się wejść na rynek jako zastrzeżony wolny agent.

Jeszcze wczoraj rano przyszła wiadomość transferowa, że Milwaukee Bucks doszli do porozumienia w sprawie zatrudnienia 28-letniego Bogdanovicia na zasadzie sign-and-trade. Tymczasem jak poinformował Jason Anderson, Bogdan nigdy nie wyraził na to zgody, przez co cała wymiana nie dojdzie do skutku.

Wydawało się, że negocjacje są już przyklepane na kilka dni przed oficjalnym otwarciem wolnej agentury, w której drużyny technicznie zaczną negocjować umowy sign-and-trade.

Sacramento Kings zgodzili się otrzymać w tej wymianie 3 zawodników: Donte Divincenzo, Ersana Ilyasovę, i DJ Wilsona. Z kolei do Bucks z Bogdanoviciem miał przyjść jeszcze Justin James.

Gdzie w takim razie wyląduje Bogdan? Na razie nic nie wiadomo o potencjalnych nabywcach rzucającego obrońcy. Bardzo interesujące jest także to, co teraz zrobią Milwaukee Bucks.