Bogdan Bogdanovic także przybywa do Milwaukee!

Bogdan Bogdanovic także przybywa do Milwaukee!

Jak obiecali tak zrobili. Milwaukee Bucks zamierzają dotrzymać słowa danego Giannisowi i sprowadzili mu lepszych partnerów do gry niż miał dotychczas. Po tym jak klub pozyskał Jrue Holidaya, teraz dołożył także Bogdana Bogdanovica!

Jak poinformował Adrian Wojnarowski na mocy wymiany sign&trade Bucks dodali do składu Bogdana Bogdanovica wraz z Justinem Jamesem z Sacramento Kings. W zamian Królowie otrzymali Donte Divincenzo, Ersana Ilyasovę i DJ Wilsona.

Wielka noc dla Milwaukee Bucks. W bardzo promocyjnych warunkach pozyskali świetnego zawodnika. Bogdanovic może grać na obu pozycjach obwodowych i pokazał już w Sacramento, że nie ma problemu zarówno z kreowaniem gry, jak i rolą bardziej rzucającego obrońcy. Tym samym wygląda na to, że w przeciągu kilku godzin Kozły rozwiązały problem z rozgrywaniem w swojej drużynie. Ich potencjalna wyjściowa piątka w przyszłym sezonie może wyglądać następująco: Holiday/Bogdanovic/Middleton/Antetokounmpo/Lopez

Ciężko powiedzieć natomiast, co dokładnie kierowało poczynaniami władz Sacramento. Co prawda Donte Divincenzo nie jest złym zawodnikiem, ale na ten moment dużo brakuje mu do umiejętności Bogdana, którego Kings oddają niemal za bezcen, a który był ich wyjściowym obrońcą w końcówce ubiegłego sezonu.