Warriors i Bulls negocjują wymianę

Warriors i Bulls negocjują wymianę

NBA draft już tej nocy, a śledząc ostatnie doniesienia możemy być niemal pewni, że przy okazji tegorocznego naboru dojdzie do jakichś transferów. Bardzo możliwe, że jeden z nich dotyczyć będzie Golden State Warriors i Chicago Bulls.

Jak bowiem informuje Kevin O’Connor z portalu The Ringer, Byki złożyły propozycję wymiany Wojownikom, nad którą Bob Myers podobno wciąż poważnie się zastanawia. W jej ramach Dubs otrzymaliby 4 pick i Wendella Cartera Jr. w zamian za drugi wybór draftu.

Zdaniem dziennikarza, jeśli taki trade by się powiódł, Bulls z dwójką wybraliby Jamesa Wisemana. W przeciwnym wypadku, największe wrażenie na Karnisovasie mieli zrobić Patrick Williams. Warriors zdają się nie mieć na ten moment wyraźnego faworyta. Dotychczasowe przecieki sugerują jednak, że na GSW także bardzo dobre wrażenie zostawił właśnie Avdija.

Jakie ostatecznie decyzje zapadną w Kalifornii? Wszystko zależy od tego, jakie inne oferty pojawią się na stole Boba Myersa. Drugi pick jest bowiem jedną z najlepszych kart w transferowej talii GSW. Chcąc wrócić na koszykarski szczyt Wojownicy muszą dzisiejszą noc rozegrać perfekcyjnie.

Źródło: Youtube.com/BullsHype