Uzależnieni od Paula George’a – Zarychta na Solo

25/03/2019
To już trzeci rok Oklahoma City Thunder bez Kevina Duranta i patrząc na ich grę, jest to rok najlepszy. Co jednak z tego, skoro znów może się to wszystko skończyć w pierwszej rundzie playoff?Paul George to niekwestionowana gwiazda Thunder. Zawodnik, który gra najlepszy sezon życia. To od niego, a nie Russella Westbrooka zależy w tym sezonie powodzenie drużyny. O argumentach, które o tym świadczą opowiedział Piotr Zarychta w najnowszym odcinku swojego podcastu.Sponsorem podcastu jest : <strong><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" spellcheck="false" href="https://www.youtube.com/redirect?v=60dPQK77bVg&redir_token=8NGwCyLdMa4esIVMclNuX83v-wh8MTU1MjQ2NDMyN0AxNTUyMzc3OTI3&event=video_description&q=http%3A%2F%2Fbit.ly%2FMagicBasketball" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">PZBuk.pl</a></strong>https://www.youtube.com/watch?v=toNmvTzbAq8Źródło: Youtube.com/MagicBasketball

To już trzeci rok Oklahoma City Thunder bez Kevina Duranta i patrząc na ich grę, jest to rok najlepszy. Co jednak z tego, skoro znów może się to wszystko skończyć w pierwszej rundzie playoff?

Paul George to niekwestionowana gwiazda Thunder. Zawodnik, który gra najlepszy sezon życia. To od niego, a nie Russella Westbrooka zależy w tym sezonie powodzenie drużyny. O argumentach, które o tym świadczą opowiedział Piotr Zarychta w najnowszym odcinku swojego podcastu.

Sponsorem podcastu jest : PZBuk.pl

Źródło: Youtube.com/MagicBasketball

Kopiuj link do schowka