Thriller w Los Angeles, rekord trójek Utah

Thriller w Los Angeles, rekord trójek Utah

6 z 7 zaplanowanych na dzisiaj spotkań ostatecznie się odbyło. Utah Jazz ustanowili nowy rekord organizacji w ilości celnych trójek, a Washington Wizards odnieśli piąte z rzędu zwycięstwo.

Utah Jazz pięknie odpowiedzieli na przerwanie ich serii zwycięstw w poprzednim meczu. W dzisiejszym starciu z Hornets wygranym 132-110, Jazzmani pobili rekord organizacji w ilości celnych trójek trafiając ich aż 28 na 51% skuteczności.

YT: Utah Jazz

Utah dominowało dzisiaj nie tylko w ataku, lecz także w obronie, w czym największy udział miał oczywiście Rudy Gobert (12/10 i 6 blk):

Przekonał się o tym także LaMelo Ball:

Damian Lillard (24/7) próbował nawiązać walkę, lecz dzisiaj rywal był wyraźnie silniejszy. Phoenix Suns pokonali Blazers 132-100, a Portland nie potrafiło w żaden sposób spowolnić świetnego Devina Bookera (34 pkt):

YT: Z.Highlights

Miami Heat okazali się być lepsi od OKC Thunder, wygrywając 108-94 bezpośrednie spotkanie. Na nic zdały się kolejne popisy Shai Gilgeous-Alexandra, który zdobył 27 pkt i 5 ast:

YT: Excellence Media Inc

W meczu pomiędzy Chicago Bulls, a Houston Rockets Jae’Sean Tate postanowił nawiązać do samego Michaela Jordana.

Niestety nie przyniosło to zwycięstwa, a Byki prowadzone przez Coby’ego White’a (24/10) wygrały 120-100:

YT: Excellence Media Inc

Tim Hardaway Jr, zdobywając 29 pkt z ławki (7/11 zza łuku) poprowadził Dallas Mavericks do zwycięstwa 102-92 nad Memphis Grizzlies:

YT: Dallas Mavericks

Thriller w Los Angeles. Lakers po zaciętej dogrywce musieli uznać wyższość Wizards, a w szczególności ich obwodowego duetu, który dał Czarodziejom zwycięstwo 127-124. Russell Westbrook zaliczył 32 pkt 14 zb i 9 ast, a Bradley Beal dodał od siebie 33 pkt 7 zb i 6 ast trafiając wielkie rzuty w doliczonym czasie:

YT: Bleacher Report

Jeziorowcy niestety nie dali rady wyrównać w ostatniej akcji spotkania:

Top10 z dzisiejszej kolejki:

YT: NBA