Terry Rozier na ratunek LA Clippers?

Terry Rozier na ratunek LA Clippers?

Nie jest żadną tajemnicą, że LA Clippers poszukują rozgrywających. Całkiem możliwe, że z pomocą w te sprawie przyjdą im Charlotte Hornets.

Według najnowszych doniesień, Clippers są poważnie zainteresowani transferem na mocy którego pozyskają z ekipy Szerszeni Terry’ego Roziera. Jak jednak słusznie zauważa Chris Mannix z Sports Illustrated, nie wiadomo na ten moment, kogo LAC mieliby zaoferować w zamian.

Rozier ma bowiem przed sobą jeszcze dwa lata kontraktu, na mocy którego zarobi około 37 mln dolarów. Clippers natomiast nie mają zbyt wielu zawodników, których mogliby poświęcić, aby wyrównać salary cap. Pierwszy na myśl nasuwa się Patrick Beverley, lecz jego kontrakt nie wystarczy.

Rozier przyszedł do Charlotte w zastępstwie za Kembę Walkera i w pierwszym sezonie w Północnej Karolinie pokazał się z naprawdę niezłej strony, notując średnie na poziomie 18/4/4 i 40% zza łuku. Mimo tego Hornets mogą być skłonni wymienić swojego obrońcę po tym, jak w tegorocznym drafcie wybrali z trójką LaMelo Balla i dla Terry’ego może wkrótce zabraknąć miejsca.

Źródło: Youtube.com/GMB All-Time