Terence Davis aresztowany za atak na swoją dziewczynę

Terence Davis aresztowany za atak na swoją dziewczynę

Jak wszyscy dobrze wiemy koszykarze NBA to też ludzie, którym zdarza się częściej lub rzadziej zadrzeć z wymiarem sprawiedliwości. Równo miesiąc temu policja zatrzymała zawodnika Minnesoty Timberwolves Malika Beasleya . Tym razem w konflikt z prawem popadł inny dobrze zapowiadający się młody zawodnik – Terence Davis.

Rzucający obrońca Toronto Raptors został aresztowany w Nowym Jorku po tym jak zaatakował swoją partnerkę.

Davis zatrzymano po tym jak spoliczkował swoją dziewczynę i zniszczył jej telefon, co potwierdził wydział policji w Nowym Jorku.

Jak donosi Mark Sundstrom z PIX 11 do zdarzenia doszło na Manhattanie we wtorkowy wieczór. Z informacji jakie udostępniła policja wiemy, że incydent miał miejsce w apartamencie w luksusowym hotelu Beekman Tower w najdroższej dzielnicy miasta.

Źródła podają, że 23-letni zawodnik Raptors został oskarżony o uderzenie kobiety w twarz zanim zabrał jej telefon  i zniszczył jego ekran. Ofiara a jednocześnie wybranka zawodnika nie została po tym hospitalizowana. Nowojorska policja podała, że Davis usłyszał już zarzuty.

Rzecznik prasowy Toronto Raptors zapowiedział dla portalu PIX11, że klub uważnie poszukuje relacji z tego zdarzenia i zbiera więcej informacji, by poznać całą sytuację związaną z ich reprezentantem.

Według Tima Bontempsa z ESPN 23-letni rezerwowy ekipy Dinozaurów usłyszy zarówno zarzut napaści oraz uszkodzenia rzeczy ruchomej w postaci telefonu.

Dziennikarz dodaje, że 20-letnia partnerka zawodnika powiedziała policji, że kiedy przyszła odwiedzić Davisa, po pewnym czasie oboje zaczęli się kłócić. Wtedy gracz Toronto miał uderzyć dziewczynę w twarz, raniąc ją w oko, złapać telefon i zbić ekran.

Davis, który pochodzi z uczelni Ole Miss nie został wybrany w drafcie ubiegłego roku. W zeszłe lato Toronto podpisało go w trakcie ligi letniej tuż po tym jak zdołał rozegrać jedno świetne spotkanie dla Denver Nuggets.

W barwach drużyny z Toronto zagrał w 72 spotkaniach, biegając po boisku blisko 17 minut na mecz. W tym czasie osiągnął średnie na poziomie 7.5 punktów w sezonie zasadniczym, 38.8% skuteczności z dystansu i 7.2 punktu w 6 spotkaniach Playoffs. We wrześniu dzięki świetnej grze został wybrany do drugiego zespołu najlepszych debiutantów sezonu.

To początek obiecującej kariery młodego rezerwowego Raptors, wyrastającego na solidnego strzelca z ławki. Niestety po udanym sezonie szybko sprowadził na siebie kłopoty. Po wyjściu z aresztu będzie musiał odbudować swoją dobrą opinię.

źródło: Youtube/RaptorsCommunity