Polacy przegrali z Grecją bez Sochana. Dlaczego nie grał?

Polacy przegrali z Grecją bez Sochana. Dlaczego nie grał?

Polacy przegrali z Grecją bez Sochana. Dlaczego nie grał?
(Photo by Marcin Golba/NurPhoto via Getty Images)

Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy sparing przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Biało-Czerwoni przegrali z Grecją 73:78. Poza składem był Jeremy Sochan. Wiemy, dlaczego nie zagrał.

W Pireusie odbył się pierwszy sparing kadry Polski przed turniejem kwalifikacyjnym do IO w Walencji. Polacy mierzy się z mocną reprezentacją Grecji. Walczyli, starali się, ale ostatecznie przegrali 73:78. Najwięcej (17) punktów zgromadził AJ Slaughter. Double-double zanotował Igor Milicić jr.

Poza składem był Jeremy Sochan. Na stronie koszkadra.pl pojawił się komunikat w tej sprawie.

Jego absencja to wynik zarządzania odpowiednimi obciążeniami dla jego ciała.

– Jeremy bardzo chciał wystąpić, ale trzeba pamiętać, że on jest w nieco innym reżimie treningowym, niż reszta graczy. Pracuje na innych obciążeniach. Sztab medyczny San Antonio Spurs oraz nasz sztab doszli do wniosku, że dziś zawodnik jeszcze nie wejdzie na parkiet, najprawdopodobniej stanie się to w jednym z dwóch meczów w Chorwacji – mówi dyrektor kadry, Łukasz Koszarek.
W niedzielę Polacy zmierzą się z Chorwacją (18:30), a dzień później z Brazylią (18:30).

Polska: Slaughter 17, Milicić 13, Balcerowski 11, Ponitka 9, Sokołowski 9, Dziewa 6, Michalak 4, Mazurczak 2, Bogucki 2, Żołnierewicz 0, Nizioł 0

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.