Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Znamy pierwsze piątki All-Star Game!

NBA News: Znamy pierwsze piątki All-Star Game!

NBA News: Znamy pierwsze piątki All-Star Game!
Photo by Kyle Terada - Pool/Getty Images

Poznaliśmy pierwsze piątki 73. Meczu Gwiazd NBA, który odbędzie się 18 lutego w Indianapolis. Obyło się raczej bez większych niespodzianek. Gospodarze będą mieli jednego reprezentanta w osobie Tyrese’a Haliburtona. Kapitanami drużyny wschodu i zachodu zostali kolejno Giannis Antetokounmpo oraz LeBron James. Dla LeBrona to 20. występ w All-Star Game – jest pod tym względem nowym, samodzielnym rekordzistą ligi. Do tej pory z wynikiem 19 nominacji do Meczu Gwiazd remisował z Kareemem Abdul-Jabbarem.

Tak prezentują się piątki wybrane na podstawie głosowania kibiców, ale też głosów dziennikarzy oraz samych zawodników:

WSCHÓD:

GIANNIS ANTETOKOUNMPO
JOEL EMBIID
JASON TATUM
TYRESE HALIBURTON
DAMIAN LILLARD

ZACHÓD:

LEBRON JAMES
KEVIN DURANT
NIKOLA JOKIC
LUKA DONCIC
SHAI GILGEOUS-ALEXANDER

Gdyby spróbować poszukać zawodników, których pominięto, to można wskazać na takie nazwiska jak Kawhi Leonard, Jalen Brunson, czy nawet Donovan Mitchell. Dla wszystkich tych zawodników powinno znaleźć się jednak miejsce na ławce rezerwowych. Przypomnijmy, że drużyny w Meczu Gwiazd liczą po 12 graczy, więc wiele nazwisk się jeszcze załapie. Rezerwowych wybierają już trenerzy NBA.

Najciekawsze jest jednak zawsze głosowanie przez samych graczy NBA. Jak wynika z raportów, aż trzy głosy dostał Antetokounmpo… Thanasis Antetokounmpo. Siedem głosów otrzymać miał też Steven Adams, który nie rozegrał w sezonie ani jednego meczu z powodu kontuzji.