Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz
NBA News: Zawodnik poprosił o transfer… Został zwolniony przez klub!

NBA News: Zawodnik poprosił o transfer… Został zwolniony przez klub!

NBA News: Zawodnik poprosił o transfer… Został zwolniony przez klub!
Photo by Jacob Kupferman/Getty Images

Jak podają źródła portalu RealGM, Charlotte Hornets podjęli decyzje o zwolnieniu swojego zawodnika, Kai Jonesa. Zawodnik w ostatnich dniach publicznie poprosił o transfer, anonsując wszystko za pośrednictwem Twittera. Zawodnika może spotkać za to nałożona przez ligę kara finansowa.

Zwolnienie jest efektem dość niepokojącej aktywności internetowej Kai Jonesa, którą prowadzi od jakiegoś czasu w swoich social mediach:

Charlotte Hornets będą musieli wypłacić Kai Jonesowi 3,05 miliona dolarów, które miał zarobić w nadchodzącym sezonie. Niebawem będzie mógł zostać zatrudniony przez dowolny z pozostałych 29 klubów NBA. O ile znajdą się chętni.

Kai Jones został wybrany z 19. wyborem draftu 2021, w barwach Hornets rozegrał dwa sezony, notując średnio 2,7 punktu, 2 zbiórki i 0,5 bloku na mecz.

Zwolnienie jest chyba scenariuszem, z którego Jones jest zadowolony:

„Kiedyś modliłem się o czasy takie, jak teraz.”

– Kai Jones

Jeszcze wczoraj widziany był na boisku piłkarskim, gdzie jego partnerka – Freya Lodge Whitham – rozgrywała mecz. Biorąc pod uwagę treści jakie zamieszcza ostatnio, być może nie należało Jonesa zwalniać, ale udzielić mu pomocy psychologicznej: