Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Weteran NBA podjął zaskakującą decyzję. Zagra… w Rosji!

NBA News: Weteran NBA podjął zaskakującą decyzję. Zagra… w Rosji!

NBA News: Weteran NBA podjął zaskakującą decyzję. Zagra… w Rosji!

33-letni Will Barton, który ma za sobą dwanaście sezonów w NBA, przenosi się do CSKA Moskwa. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu, jeśli oczywiście zawodnik przejdzie testy medyczne.

Wolny agent NBA, który ostatni sezon zakończył w Toronto Raptors, po tym jak większość kariery spędził w Portland i Denver, po raz pierwszy przenosi się do Europy.

Będzie rywalizował tylko w lidze VTB z drużynami głównie z Rosji jako zawodnik zespołu CSKA Moskwa, który jak na razie ma zakaz rywalizacji w Eurolidze z powodu sankcji nałożonych na rosyjski sport z powodu trwającej wojny w Ukrainie.

– Przede wszystkim jestem wdzięczny za możliwość gry dla tej drużyny. Słyszałem tylko dobre rzeczy o klubie i kibicach. Bardzo się cieszę, że będę miał okazję poznać kolegów z drużyny, trenerów, kibiców, organizację i wspaniałych ludzi z Moskwy. Chcę rywalizować i wygrywać na wysokim poziomie – powiedział Will Barton.

Koszykarz ma w swoim CV dwanaście rozegranych sezonów na poziomie NBA. Na koncie ma ponad 700 meczów na parkietach najlepszej ligi świata. Barton będzie zdecydowanie największym nazwiskiem rywalizującym w Rosji po rozpoczęciu wojny w Ukrainie.