Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Ważna rozmowa Thompsona i Kerra. „Musisz cieszyć się grą”

NBA News: Ważna rozmowa Thompsona i Kerra. „Musisz cieszyć się grą”

NBA News: Ważna rozmowa Thompsona i Kerra. „Musisz cieszyć się grą”

Klay Thompson z Warriors wyjaśnił, jak rozmowa ze Stevem Kerrem zmieniła jego perspektywę patrzenia na swoją przyszłość. – Rozmawialiśmy o cieszeniu się ostatnim rozdziałem mojej kariery – powiedział zawodnik.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o słabej formie Klaya Thompsona, który w tym sezonie notuje średnio 16,9 punktu (najgorszy wynik od sezonu 2012/2013) przy skutecznościach na poziomie 42 procent z gry i 37 z dystansu. Ciekawostką jest fakt, że Thompson tylko raz w swojej karierze rzucał poniżej 40-procentowej skuteczności za trzy. Było to wtedy, gdy wrócił po dwuletniej nieobecności z powodu kontuzji.

Gwiazdor Warriors opowiedział ostatnio mediom o rozmowie, którą odbył z trenerem Stevem Kerrem przed meczem z Magic.

– Steve Kerr i ja odbyliśmy świetną rozmowę, która pomogła mi nieco zmienić swoją perspektywę myślenia o swojej karierze. Czasami zapominam o tym, jakie sukcesy odniosłem, jakie miałem szczęście, że byłem częścią mistrzowskich drużyn i meczów All-Star. Tak bardzo chcę wrócić na ten poziom, że to może mi przeszkadzać. Powinienem cieszyć się tym ostatnim rozdziałem mojej kariery oraz tym, jakie naprawdę mam szczęście, że wciąż gram i robię to na wysokim poziomie – powiedział Thompson.

– Trener Kerr pomógł mi uświadomić, że jeśli mam negatywną energię, to ma to zły wpływ na drużynę – dodał.

To, co Kerr powiedział Thompsonowi, jest bardzo dosadne i z pewnością nie jest to łatwa rozmowa ze sportowcem, zwłaszcza tak utalentowanym jak on. Wygląda jednak na to, że Thompson był bardzo otwarty na tę rozmowę i natychmiast przełożyło się to na jego występy. W meczu z Magic zdobył 15 punktów, z kolei z Nuggets miał 24 pkt.