Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Warriors złożyli ofertę Thompsonowi. Ten ostro o swojej grze

NBA News: Warriors złożyli ofertę Thompsonowi. Ten ostro o swojej grze

NBA News: Warriors złożyli ofertę Thompsonowi. Ten ostro o swojej grze

Shams Charania donosi, że Warriors zaoferowali Klayowi Thompsonowi przedłużenie umowy o dwa lata za 48 milionów dolarów przed rozpoczęciem tego sezonu. Teraz między stronami nie ma żadnego porozumienia. Co więcej: zawodnik jest sfrustrowany swoją grą.

Gwiazda Golden State Warriors, Klay Thompson, jest w ostatnim roku swojego kontraktu, a zespół podobno kusił go przedłużeniem przed rozpoczęciem sezonu. Nic z tego nie wyszło. Strony nie dogadały się i nadal są daleko od porozumienia, o czym donosi dziennikarz Shams Charania.

Thompson jak na razie spisuje się poniżej oczekiwań, notując najniższe w karierze 15,4 punktu na mecz, 39,7 procent z gry i 34,3 z dystansu.

W przegranym spotkaniu 116:119 z Phoenix Suns, Thompson trafił zaledwie 2/10 z gry i zdobył siedem punktów. Został on przesunięty na ławkę w końcówce meczu na rzecz debiutanta Brandina Podziemskiego, który miał 20 punktów, 11 zbiórek i pięć asyst z ławki.

Thompson powiedział ostro o swojej postawie: „Grałem jak gó***”.

Powiedział, że trener Warriors Steve Kerr nie dał mu wyjaśnienia w sprawie braku gry w końcówce, ale on też tego nie potrzebuje.

– Ufam Steve’owi. Ufam Steve’owi teraz i zawsze będę – powiedział Thompson.

Thompson dodał, że to „dziwne” uczucie siedzieć na ławce w końcówce, ale było to „zasłużone”.

Pytanie, czy Thompson będzie w stanie odmienić swój sezon. Jeśli tak się nie stanie, z pewnością wpłynie to na jego nadchodzącą wolną agenturę i prawdopodobnie będzie żałował odrzucenia oferty przedłużenia kontraktu od Warriors.