Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Warriors nie sprzedadzą gwiazd? Są nowe informacje

NBA News: Warriors nie sprzedadzą gwiazd? Są nowe informacje

NBA News: Warriors nie sprzedadzą gwiazd? Są nowe informacje
Photo by Christian Petersen/Getty Images

Marc Stein informuje, że Golden State Warriors nie zamierzają sprzedawać Jonathana Kumingi, który podobno stracił wiarę w głównego trenera Steve’a Kerra. Podobnie jest w przypadku gwiazd: Klaya Thompsona i Draymonda Greena.

Sporo w ostatnim czasie dzieje się wokół Golden State Warriors. Głośnym echem odbiły się wypowiedzi ludzi z „obozu Kumingi”, którzy mówili o braku zaufania ze strony trenera Kerra i tym samym braku rozwijania jego umiejętności i potencjału. Nawet padały zdania, że zawodnik będzie chciał odejść, ale Warriors nie zamierzają handlować 7. wyborem draftu z 2021 roku.

„Kuminga jest postrzegany jako potencjalna gwiazda, która może pomóc drużynie wygrać teraz i w przyszłości” – czytamy.

Podobnie jest w przypadku Draymonda Greena (wraca po zawieszeniu) i Klaya Thompsona, który nie błyszczy formą w tym sezonie.

„Nic nie wskazuje na to, że Warriors byliby zainteresowani transakcją z udziałem Thompsona lub Greena. Wojownicy są niesamowicie lojalni wobec tej pary i wkładu, jaki wnieśli do historii klubu” – donosi Stein.

Dostępny dla innych drużyn może być za to Andrew Wiggins. 28-latek rozpoczyna pierwszy rok czteroletniej umowy o wartości 109 milionów dolarów.