NBA News: Trener Suns o frustracji w zespole „Jest wysoka”

NBA News: Trener Suns o frustracji w zespole „Jest wysoka”

NBA News: Trener Suns o frustracji w zespole „Jest wysoka”
(Photo by Christian Petersen/Getty Images)

Bradley Beal, Kevin Durant i Devin Booker – czy drużyna z tak gwiazdorską obsadą walcząca o uniknięcie Play-in to powód do frustracji?

Minionej nocy Phoenix Suns wygrali z Los Angeles Clippers, jednak rywale byli pobawieni aż czterech kluczowych zawodników. Noc wcześniej jednak z tymi samymi Clippers doznali bardzo bolesnej porażki, przegrywając różnicą aż 30 punktów już w pierwszej kwarcie. Gerald Bourguert z PHNX Sports zapytał po tamtym meczu trenera Phoenix Suns, Franka Vogela, o poziom frustracji w drużynie:

„Jest wysoki. Ale pracujemy nad tym razem, jesteśmy zespojeni i pewni siebie.”

– trener Frank Vogel

Dotkliwa porażka z rąk Clippers była drugą z rzędu po przegranej z Pelicans. Trudno jednak nazwać to zarzewiem jakiegokolwiek kryzysu – w poprzednich 15 meczach Suns wygrywali bowiem aż 10 razy, przegrywając z takimi rywalami jak Celtics (dwukrotnie), Thunder, czy Bucks. Raz zaliczyli też blamaż z tankującymi Spurs.

Co do zasady jest to jednak udana końcówka dość rozczarowującego sezonu dla Suns. Pozyskanie w wakacje Bradley’a Beala i powrót do gry Kevina Duranta zwiastowały, że Suns powinni walczyć o ścisłą czołówkę konferencji zachodniej, jako drużyna z na papierze największym przed sezonem 'star-power’. Suns jednak zaczęli sezon od bilansu 4-6, potem popadając jeszcze w serie porażek w grudniu i ostatecznie walczą obecnie o uniknięcie turnieju Play-In.

Stawiając za freebet od SUPERBET na dotarcie Suns do Finałów NBA, możesz wygrać 299 PLN
kurs z dnia: 11.04.2024
Kurs: 12.00
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.