NBA News: Trener Orlando Magic podpisuje nowy kontrakt

NBA News: Trener Orlando Magic podpisuje nowy kontrakt

NBA News: Trener Orlando Magic podpisuje nowy kontrakt
Photo by Don Juan Moore/Getty Images

Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, Orlando Magic porozumieli się z trenerem Jamahlem Mosley’em w sprawie przedłużenia kontraktu. Obecny szkoleniowiec zwiąże się z klubem na kolejne 4 lata, a więc do końca sezonu 2027/28. Nie są znane finansowe szczegóły dotyczące owej umowy.

„Jamahl i jego sztab wykonali niesamowitą pracę nie tylko w tym sezonie, ale od kiedy tylko zatrudniliśmy ich w 2021 roku. Jego przygotowanie do zawodu, etyka pracy, umiejętność porozumienia się z zawodnikami, pasja którą przynosi ze sobą do pracy każdego dnia – to wszystko przynosi pozytywne rezultaty. Zarówno na boisku, jak i poza nim. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, mając Jamahla za sterami na kolejne 4 lata.”

– Jeff Weltman, manager Magic

Jamahl Mosley objął posadę trenera Orlando Magic w 2021 roku, zastępując odchodzącego Steve’a Clifforda. Mosley przez trzy sezony wyprowadził Magic od punktu, w którym zanotowali bilans 22-60, do obecnego sezonu – obecnie z bilansem 37-28 zajmują 5. miejsce w konferencji zachodniej i jest możliwe, że awansują bezpośrednio do Playoffów.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.