Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Trener Nuggets chce śledztwa! Chodzi o Embiida

NBA News: Trener Nuggets chce śledztwa! Chodzi o Embiida

NBA News: Trener Nuggets chce śledztwa! Chodzi o Embiida

Michael Malone uważa, że NBA powinna się przyjrzeć nieobecności Joela Embiida w meczu Denver-Sixers. Kameruńczyk wypadł z gry w ostatnim momencie. Trener Nuggets dodał również, że wierzy, że kontuzja Embiida jest prawdziwa.

Joel Embiid został wykluczony ze składu z powodu bólu kolana. Wszystko działo się tuż przed meczem Nuggets-Sixers.

Niewiarygodne jest to, że Kameruńczyk po raz ostatni w meczu w Ball Arena wystąpił… 8 listopada 2019 roku. Jeśli Nuggets i 76ers nie zmierzą się ze sobą w finałach NBA, kolejna szansa pojawi się dopiero w sezonie 2024/2025.

Embiid nie został w ogóle wymieniony w przedmeczowym raporcie z kontuzjami, nawet jako prawdopodobny lub wątpliwy, ale Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował, że center 76ers wypadł z powodu bólu kolana. Malone zażartował, że „Woj do mnie zadzwonił”, gdy zapytano go kiedy i jak się o tym dowiedział.

Trener Nuggets liczy, że liga przyjrzy się tej sprawie i przeprowadzi śledztwo.

– Nie wiem jak można przejść od bycia aktywnym, dostępnym, do bycia poza grą. I jestem pewien, że liga dołoży należytej staranności, by to zbadać, ponieważ nie jest to mile widziane – powiedział trener.

– Mieliśmy w tym roku sytuacje, w których rozmawialiśmy z ligą, a oni powiedzieli nam, że jeśli gracz przestanie być aktywny, zostanie przeprowadzone dochodzenie. Więc jestem pewien, że tak się stanie – dodał Malone.

Przypomnijmy, że nowa umowa zbiorowa wymaga od graczy rozegrania 65 meczów w sezonie zasadniczym, aby kwalifikować się do nagród takich jak MVP lub drużyna All-NBA. Kameruńczyk może już opuścić tylko sześć spotkań.