Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kluby chcą gwiazdę Cavs. Będzie transfer?

NBA News: Kluby chcą gwiazdę Cavs. Będzie transfer?

NBA News: Kluby chcą gwiazdę Cavs. Będzie transfer?

Jarrett Allen, który rozgrywa bardzo udany sezon w barwach Cleveland Cavaliers, znalazł się w orbicie zainteresowań innych klubów. Potencjalni chętni uzyskali jasną informację od obecnego pracodawcy środkowego. „Zapomnijcie o nim” – tak brzmi komunikat!

Cleveland Cavaliers poinformowali inne drużyny, że środkowy Jarrett Allen nie jest obecny w rozmowach transferowych. Cleveland postrzega Allena jako kluczowego zawodnika zespołu w tym i w kolejnych sezonach.

Allen jest w trzecim roku pięcioletniego kontraktu wartego 100 milionów dolarów, który podpisał z Cavs latem 2021 roku. W tym sezonie środkowy notuje dla Cavaliers średnio 15,2 punktu, 10,4 zbiórki i 1,1 bloku. Allen jest podporą mocnej defensywy zespołu z Cleveland.

Szefowie Cavs powiedzieli także innym zespołom, że Donovan Mitchell nie jest dostępny w wymianie. Mitchellowi pozostały dwa lata kontraktu po tym sezonie z opcją zawodnika na sezon 2025/2026.

Cavaliers – mimo że grają bez Garlanda i Mobleya – są w górnej części tabeli Konferencji Wschodniej. Z bilansem 27:16 zajmują 5. miejsce.