NBA News: Transfer Knicks! Pozyskują gracza od lokalnych rywali!

NBA News: Transfer Knicks! Pozyskują gracza od lokalnych rywali!

NBA News: Transfer Knicks! Pozyskują gracza od lokalnych rywali!
(Photo by Dustin Satloff/Getty Images)

Mamy transfer! Jak donosi Adrian Wojnarowski z ESPN, New York Knicks dokonali solidnego wzmocnienia, pozyskując lidera Brooklyn Nets.

New York Knicks w ramach transferu pozyskują z Brooklyn Nets Mikala Bridgesa, oddając w zamian Bojana Bogdanovica oraz picki w drafcie – całą masę picków w drafcie. Wygląda na to, że Knicks idą „all-in”, stawiają wszystko na jedną kartę. Za Mikala Bridgesa oddają bowiem aż cztery niechronione picki pierwszej rundy draftu, dodając pierwszorundowy pick chroniony w 2025 roku od Bucks, dwa drugorundowę picki, oraz potencjalną zamianę picku w 2028 roku. Knicks oddają całą „draftową” przyszłość, na oddanie jakiej tylko pozwalają przepisy.

Czy Mikal Bridges jest tego warty? To bardzo dobry zawodnik 3&D, na obie strony parkietu. Jego pozyskanie każe przypuszczać, że Knicks może nie udać się dogadać z OG Anunobym, którego rola na parkiecie jest podobna do tej, jaką powinien pełnić Bridges.

Knicks jednak nie pozyskują Bridgesa na długo – w jego umowie zostały już tylko dwa lata. Jak zauważa jednak Bobby Marks, po upływie 6 miesięcy od transferu, Bridges może podpisać z Knicks 3-letnie przedłużenie warte do 113 milionów dolarów.

Bridges notował w zeszłym sezonie średnio 19,6 punktu, 4,5 zbiórki i 3,6 asysty na mecz, nie sprawdzając się jako lider zespołu.


Już dziś w nocy draft NBA! Będziemy w jego trakcie z relacją na żywo, czekając na transfery i na to, gdzie trafią poszczególni młodzi gracze – w tym Bronny James:

Wygraj 250 PLN za Bronny’ego Jamesa w Lakers!

Bronny w Lakers? Wygrywasz 250 PLN!
Jeśli postawisz swój pierwszy zakład w BETFAN na to, że Bronny James trafi do Lakers, możesz wygrać 250 PLN!
kurs: 1.69 10.00
kod promocyjny
ZKRAINYNBA
możesz zagrać sprawdź szczegóły

Jak wygrać 250 PLN za Bronnye’go Jamesa w Lakers?

  • Otwórz konto i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać dokładnie 25 zł
  • Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład na Los Angeles Lakers – łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 28.06, godz. 09:00.
  • Jeśli Bronny James trafi do LA Lakers, w ciągu 48 godzin od ogłoszenia oficjalnej informacji otrzymasz freebet 250 zł

[regulamin]

250 PLN za Bronny'ego Jamesa w Lakers! 🎁

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.