Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Thompson wściekły na dziennikarzy. „Chcecie mnie posadzić na ławce?”

NBA News: Thompson wściekły na dziennikarzy. „Chcecie mnie posadzić na ławce?”

NBA News: Thompson wściekły na dziennikarzy. „Chcecie mnie posadzić na ławce?”

Do małej scysji doszło na spotkaniu dziennikarzy z Klayem Thomposonem. Zawodnik nieco się zdenerwował po otrzymaniu pytania o stabilność wyjściowej piątki Golden State i zasugerował, że jego miejsce jest tam zasłużone, pomimo słabych wyników w karierze.

Thompson notuje w tym sezonie średnio 15 punktów na mecz, co jest jego najniższym wynikiem od debiutanckiego sezonu 2011-2012, kiedy to notował średnio 12,5 punktu na mecz. Gwiazdor ma za to najgorszą skuteczność w rzutach za trzy punkty na poziomie 36,7 procent. W ostatnim czasie można było przeczytać sporo krytycznych opinii na temat gry i postawy Thompsona w tym sezonie.

Przed meczem z Kings (wraca do składu Draymond Green) jeden z dziennikarzy zapytał Thompsona o wartość utrzymywania przez trenera Steve’a Kerra tej samej wyjściowej piątki przez cały sezon. Wtedy zawodnik skierował swoje słowa do dziennikarza.

– Chcesz, żeby mnie postawił na ławce? Możesz zasugerować, nie ma problemu. Ale pamiętaj, że historia jest po naszej stronie. Czasami zasługujesz na takie rzeczy jak cierpliwość i czas na odnalezienie swojej formy – powiedział Thompson.

Zapytany o to, czy słyszał, że kibice sugerują mu grę w roli rezerwowego, Thompson odpowiedział, że nie przejmuje się takimi opiniami.

– Nie obchodzi mnie, co ludzie mówią. Oni nie robią tego co my. Dlaczego miałbym ich słuchać? Daj spokój. Nie obchodzi mnie, co ludzie mówią w tym momencie mojego życia. Następne pytanie – przyznał.