Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Tak Cavs powitali LeBrona. Wyjątkowy moment

NBA News: Tak Cavs powitali LeBrona. Wyjątkowy moment

NBA News: Tak Cavs powitali LeBrona. Wyjątkowy moment

LeBron James wrócił do Cleveland. Jego Lakers pokonali Cavaliers 121:115. Miejscowy klub w piękny sposób uhonorował „Króla”, który niedawno przekroczył granicę 39 tysięcy punktów. Wyemitowano specjalny film, gdzie pokazano jego wszystkie kamienie milowe.

LeBron James wrócił do Cleveland w sobotnią noc, co zawsze jest wyjątkową okazją. „Król” miał duże problemy ze skutecznością (8/23 z gry), ale mimo to skończył mecz z 22 punktami, sześcioma zbiórkami i sześcioma asystami, pomagając Lakersom odnieść zwycięstwo 121:115 nad Cavaliers.

Podczas meczu Cavaliers skorzystali z okazji, aby uhonorować swojego największego gracza w historii za pomocą wideo zawierającego wszystkie jego kamienie milowe.

„Wideo przygotowane przez Cavaliers jest hołdem dla czterokrotnego MVP, który poprowadził klub do pierwszego i jedynego tytułu w 2016 roku. Co więcej, jest to po prostu niesamowity film. Jest dobrze złożony i zawiera kilka fajnych klipów z najważniejszymi wydarzeniami w karierze Jamesa. Nie widzimy ich za często” – pisze serwis cbssports.com.

James jest oczywiście najlepszym strzelcem w historii NBA, a niedawno został pierwszym graczem, który osiągnął 39 tysięcy punktów w karierze. Był to pierwszy powrót Jamesa do Cleveland od czasu przejęcia korony strzelców od Kareema Abdul-Jabbara w lutym.

James w 16 meczach notuje średnio 25,5 punktu, osiem zbiórek i 6,6 asysty na mecz. I pomimo początkowych zapowiedzi, że w tym sezonie nie będzie grał zbyt dużej liczby minut, to obecnie rozgrywa niecałe 34 minuty na mecz, co daje mu pod tym względem 42. miejsce w lidze – to niezwykły wyczyn jak na gracza, który niedługo skończy 39 lat.