Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Suns dalej kombinują ze składem. Ten gracz jest na celowniku

NBA News: Suns dalej kombinują ze składem. Ten gracz jest na celowniku

NBA News: Suns dalej kombinują ze składem. Ten gracz jest na celowniku
Photo by A.J. Mast/NBAE via Getty Images

Phoenix Suns wykonali w ostatnich dniach ruch, by poszerzyć swoją rotację w składzie. Dodali Jusufa Nurkicia, Graysona Allena i Nassira Little. Ale klub nie skończył majstrować przy swoim składzie. Dalej poszukuje wzmocnień. Właśnie pojawiło się nowe nazwisko w kręgu zainteresowań.

Po wysłaniu Deandre Aytona i Toumani Camary do Portland Trail Blazers w zamian za Jusufa Nurkicia, Narrira Little i Keona Johnsona oraz pozyskaniu Graysona Allena z Milwaukee Bucks, nie wydaje się, by generalny menedżer Phoenix Suns James Jones był zadowolony ze składu obecnie zbudowanego.

Jake Fischer z Yahoo donosi, że Suns pozostają zainteresowani wymianą rozgrywającego Indiany Pacers, T.J. McConnella. Phoenix ma obecnie Jordana Goodwina jako jedynego rozgrywającego w swoim składzie i najwyraźniej chce zwiększyć pole manewru na tej pozycji.

Poza Goodwinem Phoenix ma w składzie wielu skrzydłowych i hybrydowych, którzy mogą grać na kilku pozycjach. Dodanie McConnella miałoby sens. Zaspokoiłby jedną oczywistą potrzebę Suns: posiadanie prawdziwego rozgrywającego.

McConnell spędził ostatnie cztery sezony w Pacers, wcześniej taki sam okres spędził w Philadelphii 76ers. W zeszłym sezonie McConnell notował średnio 8,7 punktu i 5,3 asyst, pełniąc rolę zmiennika w zespole.

Rozgrywający z dużym doświadczeniem pod koniec marca skończy 32 lata. McConnell ma kontrakt opiewający na 8,7 miliona dolarów na ten sezon. Czy Suns po niego sięgną?