NBA News: Skłóceni właściciele Timberwolves zgodni co do jednego

NBA News: Skłóceni właściciele Timberwolves zgodni co do jednego

NBA News: Skłóceni właściciele Timberwolves zgodni co do jednego
Photo by Stephen Maturen/Getty Images

Jak wynika z raportu Jona Krawczyńskiego dla The Athletic, Właściciel Minnesoty Timberwolves – Glen Taylor – zamierza spotkać się z zarządem i przedyskutować przyszłość klubu.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Właściciel Minnesoty Timberwolves, Glen Taylor, zamierza spotkać się z Timem Connellym – prezydentem do spraw koszykarskich – by omówić przyszłość klubu. Brzmi poważnie, a sytuacja może być nieco zagmatwana ze względu na status właścicielski. Glenn Taylor dwa miesiące temu miał sprzedać większościowe udziały Marcowi Lore i Alexowi Rodriguezowi – dotychczasowym mniejszościowym udziałowcom (Panowie mają po 20%) – odwołał jednak transakcję na ostatniej prostej. Relacje pomiędzy właścicielami są obecnie bardzo napięte, a Lore i Rodriguez grożą Taylorowi konsekwencjami karnymi.

Według źródeł Krawczyńskiego w klubie (zazwyczaj bardzo dobrych), zarówno Taylor, jak i duet Lore & Rodriguez, jest skłonny zapłacić duże pieniądze za skład zespołu na kolejne lata. Będzie to niezbędne, by utrzymać ten prosperujący zespół w obecnym kształcie. Obecnie Wolves w gwarantowanych umowach na przyszły sezon mają już blisko 191 milionów dolarów do opłacenia – tylko dla 9 zawodników. Jest to kwota, która najpewniej przekroczy drugi próg podatkowy, szacowany obecnie na 189,5 miliona dolarów.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.