NBA News: Sixers dzwonili po gwiazdy! Bez żadnych efektów

NBA News: Sixers dzwonili po gwiazdy! Bez żadnych efektów

NBA News: Sixers dzwonili po gwiazdy! Bez żadnych efektów
Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images

Philadelphia 76ers skontaktowali się z Los Angeles Lakers w sprawie dostępności LeBrona Jamesa pod kątem zrobienia wymiany. Daryl Morey podobno wykonał ten telefon po tym, jak James w tajemniczy sposób opublikował emotkę klepsydry na kilka dni przed trade-deadline.

Kiedy Lakers odpowiedzieli, pytając o dostępność Joela Embiida, Morey skierował swoją uwagę do Phoenix Suns. Podobno GM Sixers najpierw zapytał o Kevina Duranta, a następnie o Devina Bookera i Bradleya Beala.

Za każdym razem Morey usłyszałem ten sam tekst: „nie jesteśmy zainteresowani transakcją”.

Morey jest znany w środowisku jako jeden z bardziej agresywnych menadżerów w lidze, jeśli chodzi o zdobywanie gwiazd poprzez robienie wymian. Wyprawa Moreya „na polowanie na gwiazdy” w tym terminie może dać pewien wgląd w jego plany w off-season.

76ers najprawdopodobniej w okresie letnim będą dysponować kwotą od 40 do 60 milionów dolarów. Może to znacząco pomóc w pozyskaniu gwiazdy do drużyny Embiida i ponownym podpisaniu kontraktu z Tyrese Maxeyem.

Sixers w ostatnim czasie obniżyli loty. Wszystko przez kontuzję kolana Joela Embiida. Drużyna z bilansem 32:21 zajmuje dopiero piąte miejsce w Konferencji Wschodniej.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.