Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Scysja Westbrooka z kibicem. George stanął w obronie

NBA News: Scysja Westbrooka z kibicem. George stanął w obronie

NBA News: Scysja Westbrooka z kibicem. George stanął w obronie

Russell Westbrook wdał się w słowną sprzeczkę z kibicem siedzącym niedaleko parkietu podczas poniedziałkowego meczu pomiędzy Los Angeles Clippers i Denver Nuggets. Ostatecznie do wielkiej awantury nie doszło, ale zarówno Westbrook, jak i Paul George, po fakcie mówili o braku szacunku ze strony niektórych fanów.

W trakcie gry na Crypto.com Arena Westbrook wdał się w potyczkę słowną z kibicem siedzącym kilka rzędów od parkietu. Koszykarz zatrzymał się i rozpoczęła się gorąca wymiana zdań. Na szczęście sędzia i kilku zawodników stanęło między nim a kibicem, aby uciszyć kłótnię, zanim zrobiło się nieprzyjemnie.

Po meczu Westbrook powiedział, że kibice mają tendencję do myślenia, że mają przepustkę, aby mówić „co chcą”, a to może doprowadzić do przekroczenia granicy. Zawodnik zasugerował, że fan mógł powiedzieć coś obraźliwego na temat jego rodziny.

– Kibice mają w pewnym sensie prawo powiedzieć, co chcą. Nie pozwolę jednak na żaden brak szacunku wobec mnie lub mojej rodziny – zaznaczył Westbrook.

Westbrook nie chciał wdawać się w szczegóły na temat tego, co krzyczał fan, ale powiedział, że nie zareagowałby w ten sposób na byle co.

George stanął w obronie Westbrooka i mówił o „cienkiej linii” pomiędzy bzdurami a brakiem szacunku. Powiedział, że fani prawdopodobnie nie chcieliby, żeby ktoś przychodził do ich pracy i przez cały czas okazywał im brak szacunku.

To nie pierwszy raz, kiedy Westbrook wdał się w konflikt z fanem, który przekroczył granicę. W marcu 2019 roku Utah Jazz zbanował kibica, który „wdał się w niewłaściwą interakcję” z Westbrookiem, kiedy był jeszcze graczem Oklahomy City Thunder.