NBA News: Powrót Lively’a wątpliwy, ale… Może wrócić inny gracz Mavs!

NBA News: Powrót Lively’a wątpliwy, ale… Może wrócić inny gracz Mavs!

NBA News: Powrót Lively’a wątpliwy, ale… Może wrócić inny gracz Mavs!
Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images

Jak wynika z przedmeczowego raportu, Dereck Lively prawdopodobnie nie zagra najbliższej nocy po kontuzji, jakiej doznał w meczu numer 3. Możliwy jest jednak powrót innego gracza!

Status Derecka Lively w przedmeczowym raporcie to „doubtful”, a więc jego występ jest „wątpliwy”. Najważniejsza informacja jest jednak taka, że udało mu się uniknąć poważnej kontuzji. Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, badania wykluczyły jakiekolwiek poważne uszkodzenia po bardzo groźnie wyglądającej kolizji. Przypomnijmy: W drugiej kwarcie ostatniego meczu Lively niefortunnie został uderzony kolanem w tył głowy w okolicach karku:

Choć występ Lively’a jest wątpliwy, to rotacja podkoszowa Mavericks może też odzyskać innego zawodnika. Mowa o Maxi Kleberze, który uszkodził bark w trakcie pierwszej rundy Playoffów. Maxi Kleber, który od 9 meczów pozostawał nieobecny, nie jest już wpisany w raporcie jako „out”, a jako „questionable”, czyli „pod znakiem zapytania”. Jego występ nie jest więc pewny, ale jest możliwy.

Zwłaszcza teraz, kiedy niedostępny będzie Lively, trener Kidd może chcieć skorzystać z usług Klebera w roli small-ballowego centra.


Razem z SUPERBET przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na ten mecz. Dołączając do SUPERBET z naszym kodem „ZKRAINYNBA”, możesz postawić na zwycięstwo jednej z dwóch ekip w nadchodzącym meczu (29.05.2024 | 2:30) po kursie 100.00:

POSTAW 2 PLN, WYGRAJ 200 PLN
Dołącz do SUPERBET z kodem 'ZKRAINYNBA’ i postaw na zwycięstwo Mavs lub Wolves w kolejnym meczu po kursie 100.00!
kurs: 1.75 100.00
kod promocyjny
ZKRAINYNBA
możesz postawić sprawdź szczegóły

regulamin promocji

Jak działa kurs 100.00?

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.