Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Po tych graczy Lakers pójdą latem? Są konkretne nazwiska!

NBA News: Po tych graczy Lakers pójdą latem? Są konkretne nazwiska!

NBA News: Po tych graczy Lakers pójdą latem? Są konkretne nazwiska!
(Photo by Harry How/Getty Images)

Jovan Buha z The Athletic podał nazwiska trzech gwiazd, którymi interesują się szefowie Los Angeles Lakers pod kątem letniego okna transferowego. W tym gronie są: Kyrie Irving, Donovan Mitchell i Trae Young.

Los Angeles Lakers nie wykonali żadnego ruchu podczas trade-deadline, co zwiększa prawdopodobieństwo, że mogą zrobić coś dużego w nadchodzącym off-season. Lakers planują wykorzystać trzy dostępne dla nich pierwszorundowe picki (2024 lub 2025, 2029 i 2031), aby pozyskać dużą gwiazdę w drodze wymiany.

Lakers wyznaczyli trzy nazwiska jako potencjalne cele w off-season – podaje Jovan Buha z The Athletic.

To Donovan Mitchell, Trae Young i Kyrie Irving.

Mitchell wejdzie w ostatni sezon swojego kontraktu z Cleveland Cavaliers, a jego status pozostaje niepewny. Cavaliers grali jednak dobrze od początku 2024 roku, a on był również mocno związany z New York Knicks, Brooklyn Nets i Miami Heat. Klub mówił wprost: „nigdzie go nie oddamy”.

Przyszłość Younga z Atlantą Hawks jest nieco niejasna po tym, jak szefom klubu nie udało się wymienić Dejounte Murraya. Young jest na większym kontrakcie niż Murray i przypuszczalnie przyniósłby większy zysk. Menedżerowie innych klubów już spekulują, że Hawks mogą rozważyć wymianę Younga.

Irving był łączony z Lakers, odkąd po raz pierwszy rozważał odejście z Brooklyn Nets w czerwcu 2022 roku. Irving został następnie wymieniony do Dallas Mavericks i podpisał trzyletnią umowę o wartości 126 milionów dolarów.