Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pistons są najgorsi w lidze. Myślą o… transferach

NBA News: Pistons są najgorsi w lidze. Myślą o… transferach

NBA News: Pistons są najgorsi w lidze. Myślą o… transferach

Detroit Pistons szukają różnych sposobów na przerwanie swojej rekordowej serii 22 meczów bez zwycięstwa. Jedną z potencjalnych opcji jest wykonanie ruchu transferowego przed trade-deadline. Wszystko po to, by dodać talent do składu. Na celowniku są dwa nazwiska: Ogugua Anunoby i Tobias Harris.

Pistons znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ nie powinni jeszcze tak głęboko się przebudowywać (sporo młodych graczy), ale jak dotąd w tym sezonie zespołowi nic nie idzie tak jak wcześniej planowano. Trudno wskazać jasne punkty w ekipie Monty’ego Williamsa.

Szefowie Detroit rozważają, czy nadszedł właśnie czas, aby dokonać wymiany i wzmocnić swój zespół. Według Jamesa L. Edwardsa III z The Athletic, Pistons szukają skrzydłowego. Graczem, którym zespół podobno jest zainteresowany, to OG Anunoby z Toronto Raptors.

Istnieje jednak możliwość, że Pistons mogą poczekać i ścigać Anunoby’ego jako wolnego agenta kolejnego lata. Gracz Raptors ma opcję w umowie (19,9 miliona dolarów), ale prawdopodobnie ją odrzuci.

Zanim doszłoby do jakiejkolwiek transakcji, Pistons prawie na pewno musieliby uzyskać jakieś zobowiązanie od Anunoby’ego w sprawie długoterminowego kontraktu. Jeśli nie otrzymaliby takiego zobowiązania, a mimo to zgodziliby się na transakcję, a on odszedłby latem jako wolny agent, byłaby to katastrofa dla klubu, który już teraz znajduje się w fatalnym położeniu (bilans 2:24).

Innym potencjalnym celem wymiany jest „stary znajomy” Tobias Harris z Philadelphia 76ers. Harris kosztowałby mniej niż Anunoby, a Detroit zna jego umiejętności. Harris grał w Pistons w latach 2016-2018.