NBA News: Pacers stawiają na zachowanie składu – podwyżka dla młodego gracza

NBA News: Pacers stawiają na zachowanie składu – podwyżka dla młodego gracza

NBA News: Pacers stawiają na zachowanie składu – podwyżka dla młodego gracza
(Photo by Brian Babineau/NBAE via Getty Images)

Indiana Pacers po zaskakująco udanym sezonie powalczą o utrzymanie składu. Według doniesień Marca Steina, może im się to udać.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak wynika ze źródeł, na które powołuje się Marc Stein, Indiana Pacers zaoferują tego lata przedłużenie umowy dla Andrew Nebharda. 24-letni zawodnik może liczyć na znaczną podwyżkę. W 2022 roku podpisał on 4-letnią umowę wartą zaledwie 8,6 miliona dolarów. Choć jego kontrakt – nie licząc opcji gracza – obowiązywać będzie jeszcze przez rok, już teraz może on podpisać jego przedłużenie.

Nembhard ma za sobą swój drugi sezon w NBA – przełomowy sezon, a zwłaszcza Playoffy. Na najważniejszym etapie rozgrywek notował on średnio 14,9 punktu, 3,3 zbiórki i 5,5 asysty na mecz, trafiając ponad 48% rzutów z dystansu. Z pewnością zasługuje na więcej ,niż 2 miliony rocznie.

Po minionym sezonie kończą się umowy trzech graczy Pacers: Obiego Toppina, Douga McDermotta i przede wszystkim Pascala Siakama. Według doniesień Shamsa Charanii z The Athletic, pozostawienie w składzie Siakama jest dla Pacers priorytetem. Klub jest gotów złożyć ofertę maksymalnej umowy, czyli pięcioletniej o wysokości 247 milionów dolarów.

Pozyskany zimą w ramach transferu z Raptors od początku wykazywał chęć pozostania w Indianie na dłużej – na to wskazywały słowa jego agenta przy okazji transferu:

„Jestem podekscytowany tym, że Pascal dostaje pierwszej klasy okazję od Pacers, będąc zestawionym z Tyresem Haliburtonem i Mylesem Turnerem, będąc trenowanym przez świetnego Ricka Carlisle. Jego przyszłość w tym klubie jest świetlana.”

– Todd Ramasar, agent Pacala Siakama

superbet logo FINAŁY NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.