NBA News: Nuggets nie zaprosili jednego zawodnika na wspólny obiad – dlaczego?

NBA News: Nuggets nie zaprosili jednego zawodnika na wspólny obiad – dlaczego?

NBA News: Nuggets nie zaprosili jednego zawodnika na wspólny obiad – dlaczego?
Photo by Sarah Stier/Getty Images

Seria Timberwolves z Nuggets okazała się mieć punkt zwrotny. Było nim wspólne wyjście na kolację graczy Nuggets… Wszystkich, oprócz jednego.

Przed czwartym meczem serii, przy stanie 2-1 dla Timberwolves – świeżo po pierwszym zwycięstwie Denver – zawodnicy ekipy Nuggets wybrali się na wspólny obiad do jednej z lokalnych restauracji. Zaproszeni zostali wszyscy, poza jednym zawodnikiem: Aaronem Gordonem.

Dlaczego Aaron Gordon został wykluczony? Cóż – zadecydowała przesądność.

Jak podaje Sam Amick z The Athletic, po dwóch z rzędu porażkach Nuggets zdecydowali się zorganizować spotkanie tylko dla graczy, które miało poprawić atmosferę w zespole. Organizacją zajął się weteran, 37-letni DeAndre Jordan. Spotkanie przyniosło efekt – Nuggets wygrali trzeci mecz. Sęk w tym, że nie dotarł na nie Aaron Gordon. Nuggets więc, organizując takie samo spotkanie przed czwartym meczem – nie zaprosili Gordona, co ten przyjął ze zrozumieniem.

Podobnie jak cały zespół, Aaron Gordon gra od trzech meczów rewelacyjną koszykówkę. Notuje średnio 19,3 punktu, 6,3 zbiórki i 5,3 asysty, trafiając aż 69,7% zrzutów z gry i ponad 71% rzutów za trzy.

Szósty mecz Nuggets z Timberwolves – który może dać awans Denver, lub zaowocować siódmym meczem – odbędzie się najbliższej nocy o godzinie 2:30 naszego czasu. Dzięki promocji, którą przygotowaliśmy razem z SUPERBET, możesz postawić na zwycięstwo jednej z dwóch ekip po kursie 100.00:

POSTAW 2 PLN, WYGRAJ 200 PLN!
Postaw na zwycięstwo dowolnej drużyny w mecz Nuggets z Timberwolves (17.05 | 2:30) po kursie 100.00!
kurs: 1.75 100.00
kod promocyjny
ZKRAINYNBA
możesz postawić sprawdź szczegóły

(regulamin promocji)

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.