Darmowe transmisje meczów na żywo 📺
Darmowe kotno gracza i extra 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Mitchell odejdzie z Cavaliers? Są nowe wieści

NBA News: Mitchell odejdzie z Cavaliers? Są nowe wieści

NBA News: Mitchell odejdzie z Cavaliers? Są nowe wieści
Photo by Jason Miller/Getty Images

Brian Windhorst z ESPN nie spodziewa się, by Donovan Mitchell podpisał przedłużenie kontraktu z Cavaliers w 2023 roku. Gdy jego umowa dobiegnie końca, przyszłość koszykarza w tej organizacji stanie pod ogromnym znakiem zapytania. W klubie mają nad czym myśleć.

– Nie spodziewam się, że latem podpisze przedłużenie kontraktu z Cavs – powiedział w czwartek w NBA Today Brian Windhorst. – Nie spodziewam się też, że wywoła poważny alarm – dodał po chwili.

Fakt, że Mitchell nie zdecyduje się na przedłużenie umowy, nie powinien być dla nikogo szokiem, ponieważ Windhorst od kilku miesięcy donosił, że tak się może wydarzyć.

Mitchell będzie uprawniony do dużego przedłużenia o trzy lata, latem przyszłego roku, jeśli się na to zdecyduje.

Przypomnijmy, że Cavaliers zrobili naprawdę wiele, by mieć Mitchella w swoim składzie. Oddali m.in. Lauriego Markkanena, Collina Sextona, Ochai Agbajiego i trzy typy w pierwszej rundzie draftu.

Byłoby dużą katastrofą, gdyby Cavaliers nie byli w stanie zatrzymać Mitchella, biorąc pod uwagę wszystkie jego atuty. W swoim pierwszym sezonie w organizacji Mitchell zrobił ogromną różnicę. Zdobywał średnio 28,3 punktu i 4,4 asysty, pomagając młodym, utalentowanym Cavs znaleźć się w czołowej czwórce Konferencji Wschodniej.