NBA News: Manager Pistons awanturuje się z kibicem na trybunach

NBA News: Manager Pistons awanturuje się z kibicem na trybunach

NBA News: Manager Pistons awanturuje się z kibicem na trybunach

Do niecodziennych scen doszło w trakcie ostatniego meczu Detroit Pistons. Mówiąc o „niecodziennych scenach” nie mam na myśli wygranego przez Pistons meczu – nic z tych rzeczy. Chodzi o wydarzenia mające miejsce nie na parkiecie, a na trybunach.

Generalny manager zespołu Pistons, Troy Weavers, wdał się w kłótnie z jednym z kibiców zgromadzonych na hali w Detroit. Możemy usłyszeć jak kibic krzyczy do Weavera, w dość niewybrednych słowach wyrażając opinię o tym, jak manager wykonuje swoją pracę. Weaver z kolei wspomina o rozwiązaniach siłowych:

„Pie**ole to, masz szczęście, że nie skopię Ci tyłka!”

– Troy Weaver, GM Pistons

Ostatecznie ochrona podeszła do kibica, z którym Troy Weaver wszedł w „polemikę” i wyprowadziła go z obiektu. Czy krzyczenie w ten sposób było eleganckie ze strony kibica? Z pewnością nie. Pół żartem pół serio jednak, trudno odmówić racji jego osądowi.

Całe zajście w rozmowie z Associated Press w ten sposób opisywał inny kibic znajdujący się w tamtej chwili obok:

Koleś który brał udział w tym incydencie, ten w kurtce Detroit Red Wings, wcześniej podszedł i pokazał mu palcem na tablicę wyników. Troy Weaver po prostu wzruszył rękoma i powiedział „OK”, a gość wrócił na swoje miejsce. Kiedy Jalen Duren został wyrzucony z boiska, koleś wrócił i powiedział mu, że jest okropny w swojej pracy. Wtedy Troy powiedział kibicowi, że musi opuścić obiekt i wtedy wkroczyła ochrona.”

Sam zainteresowany, Troy Weaver, odmówił komentarza w sprawie.

Detroit Pistons z bilansem 10-53 zajmują 15. miejsce w konferencji wschodniej, dzierżąc obecnie najgorszy rekord w całej lidze. W trakcie Trade Deadline Weaver oddał Bojana Bogdanovicia i Aleca Burksa – dwóch najcenniejszych weteranów w składzie – w zamian pozyskując jedynie Quentina Grimesa, Malachi Flynna i dwa drugorundowe picki.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.