Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Mamy transfer! Jazz oddają gracza do Pistons!

NBA News: Mamy transfer! Jazz oddają gracza do Pistons!

NBA News: Mamy transfer! Jazz oddają gracza do Pistons!
(Photo by Rich Schultz/Getty Images)

W tym roku mieliśmy wyjątkowo spokojne dni poprzedzające Trade Deadline. Z radością więc przyjmujemy, że w końcu coś ruszyło! Nie jest to transfer spektakularny, ale na pewno ciekawy. Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Utah Jazz wysyłają Simone Fontecchio do Detroit w zamian za drugorundowy pick:

Pistons: Simone Fontecchio

Jazz: Kevin Knox / 2-rund. pick 2024

To ruch o tyle ciekawy, że 28-letni Włoch pojawiał się w plotkach transferowych, w których przymierzany był do Celtics lub Bucks. Oznacza to zawodnik wzbudzał pewne zainteresowanie. Można więc uznać, że cena za niego okazała się dość… Niska.

Pick, który Pistons wysyłają do Jazz, należał pierwotnie do Wizards – można więc bezpiecznie uznać, że będzie to wysoki wybór. Ponadto, Jazz uzyskują prawa do Gabriele Procidy – skrzydłowego wybranego z 36. pickiem w drafcie 2022, który gra obecnie w niemieckim klubie Alba Berlin.

Simone Fontecchio w swoim drugim sezonie w NBA notuje wyraźny postęp i w aż 34 meczach wystąpił w pierwszej piątce. Notuje średnio 8,9 punktu, 3,5 zbiórki i 1,5 asysty na mecz, trafiając blisko 40% za trzy. W zamian Jazz dostają Kevina Knoxa, który… gra w NBA, tyle można o nim kurtuazyjnie powiedzieć.

Trade Deadline już jutro – w związku z tym od południa znajdziecie u nas zwyczajową relację LIVE! Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj też nasze nowe konto na Instagramie: