Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
oglądam!
NBA News: Transfer Bostonu – wzmacniają się pod koszem

NBA News: Transfer Bostonu – wzmacniają się pod koszem

NBA News: Transfer Bostonu – wzmacniają się pod koszem
Photo by Matthew J. Lee/The Boston Globe via Getty Images

NBA Trade Deadlne chyba powoli się rozkręca… Choć początek jest mało spektakularny. Po transferze z udziałem Pistons i Jazz, tym razem czas na wymianę Celtics i Grizzlies. Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, Grizzlies wysyłają do Bostonu Xaviera Tillmana w zamian za picki w drafcie:

Celtics: Xavier Tillman

Grizzlies: Lamar Stevens / 2-rund. pick 2027 / 2-rund. pick 2030

Memphis Grizzlies, którzy nie grają w tym sezonie o nic poza pickiem w drafcie, pozyskują kolejne szanse na wyłowienie młodych talentów. Co ważne, pick w 2027 roku pochodzi od Hawks, a ten w 2030 roku od Mavericks – Boston pozyskał je we wcześniejszych wymianach.

Xavier Tillman to na papierze solidne wzmocnienie pod koszem. Obecnie pozostaje poza grą z powodu kontuzji kolana, jednak nie jest to uraz na tyle poważny, by wykluczał go na dłuższy okres. W 34 rozegranych w tym sezonie meczach, 25-letni Tillman notował średnio 6 punktów, 4,6 zbiórek, 1,7 asysty, 1,2 przechwytu i 1 blok na mecz, grając po 20 minut.

Tillman powinien pomóc w jednym z problemów rotacji Celtics, jakim jest stosunkowo krótka ławka. Z miejsca może dać więcej jakości, niż grający dotychczas Kornet, Queta, czy Brissett. MOŻE DAĆ – pod warunkiem, że będzie zdrowy.

Trade Deadline już jutro – w związku z tym od południa znajdziecie u nas zwyczajową relację LIVE! Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj też nasze nowe konto na Instagramie: