Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lowry w Hornets tylko na chwilę? Klub już planuje ruchy!

NBA News: Lowry w Hornets tylko na chwilę? Klub już planuje ruchy!

NBA News: Lowry w Hornets tylko na chwilę? Klub już planuje ruchy!

Miami Heat dokonali wymiany z udziałem Kyle’a Lowry’ego. Doświadczony rozgrywający trafił do Charlotte Hornets. Być może jeszcze przed trade deadline (8 lutego) koszykarz zmieni pracodawcę. Takie doniesienia przekazał Adrian Wojnarowski z ESPN.

Miami Heat dogadali się z Charlotte Hornets w sprawie wymiany, w ramach której Kyle Lowry powędrował wraz z pickiem w drafcie do Charlotte. W drugą stronę został wysłany Terry Rozier.

Lowry jest w ostatnim roku swojego dużego kontraktu. W tym sezonie doświadczony rozgrywający pobiera pensję w wysokości 29,7 miliona dolarów.

Adrian Wojnarowski poinformował, że nie jest jeszcze znana przyszłość Lowry’ego w Hornets. Szefowie tego klubu zastanawiają się, co zrobić z zawodnikiem. W grę wchodzą dwie opcje: wykupienie kontraktu, bądź przehandlowanie go do innego zespołu jeszcze przed trade-dealine.

Jeśli jakaś drużyna zdecyduje się na transakcję z Hornets i pozyskanie Lowry’ego, zapewne nie będzie wiązać się z nim długim kontraktem.

37-letni Lowry zdobywa w tym sezonie 8,2 punktu, cztery asysty i 3,5 zbiórki na mecz – wszystkie te liczby są niższe niż rok temu.

Lowry został niedawno wycofany z wyjściowego składu Heat. Od początku stycznia notował średnio zaledwie 4,4 punktu i 3,6 asysty na mecz, a od 3 stycznia, gdy miał 10 punktów, ani razu nie przekroczył dwucyfrowej liczby punktów.