NBA News: LeBron James o Irvingu: „Jestem dumny i zły”

NBA News: LeBron James o Irvingu: „Jestem dumny i zły”

NBA News: LeBron James o Irvingu: „Jestem dumny i zły”
(Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)

Jak LeBron James wspomina współpracę ze świeżo upieczonym Finalistą NBA, Kyrie Irvingiem? Wygląda na to, że bardzo ciepło.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

LeBron James w swoim autorskim podcaście „Mind the Game”, który prowadzi razem z JJ Redickiem (prawdopodobnie swoim przyszłym trenerem), wypowiedział się na temat swojego byłego kolegi z klubu, Kyrie Irvinga. LeBron przyznaje, że żałuje, że nie udało mu się ściągnąć Kyriego do swojej drużyny, do Los Angeles Lakers:

„Jestem tak cholernie szczęśliwy i dumny, widząc go, jak kontynuuje swój rozwój. Jestem jednocześnie tak cholernie zły, że nie jestem już jego kolegą z zespołu. […] Nie mogę powiedzieć, że nie jestem rozczarowany tym, że nie udało nam się sprowadzić takiego talentu jak on. Kogoś, z kim miałem taką chemię na parkiecie, jak z nim; kogoś, kto może pomóc Ci zdobyć tytuł – przynajmniej w moich oczach.”

– LeBron James

Przypomnijmy: Kyrie Irving był w ostatnie wakacje mocno łączony z Lakers po nieudanym pierwszym sezonie w barwach Mavericks. Klub z teksasu ostatecznie zdecydował się jednak nie oddawać Irvinga w transferze tuż po podpisaniu nowego kontraktu – jak zakładano w doniesieniach – tylko zatrzymać u siebie.

Dallas Mavericks z Kyrie Irvingiem 7 czerwca o godzinie 2:30 naszego czasu rozpoczną serię Finałów NBA przeciwko Boston Celtics.

Stawiając 50 PLN na Mistrzostwo NBA dla Dallas Mavericks, możesz wygrać 123 PLN
kurs z dnia: 05.06.2024
Kurs: 2.80
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.