Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers szukają wzmocnień. Pójdą po Murraya?

NBA News: Lakers szukają wzmocnień. Pójdą po Murraya?

NBA News: Lakers szukają wzmocnień. Pójdą po Murraya?

Szefowie Los Angeles Lakers nie są zadowoleni wyników, ale jednocześnie nie zamierzają wymieniać trenera Darvina Hama, który nadal cieszy się zaufaniem. Na celowniku klubu znalazł się gracz Hawks, Dejounte Murray. Czy to byłby dobry klubu z Los Angeles?

Chris Haynes z Bleacher Report donosi, że Lakers szukają twardego obrońcy, który może także przyspieszyć grę zespołu. Takim zawodnikiem mógłby być Dejounte Murray z Hawks, co wynika z ustaleń dziennikarza.

„Według Haynesa, menedżerowie rywali uważają, że Lakers prawdopodobnie będą próbować pozyskać obrońcę Atlanty Hawks, Dejounte Murraya. Nie jest jednak jasne, czy Lakers mają pożądane aktywa, aby przeprowadzić tę transakcję” – czytamy w raporcie.

Na dodatek Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował, że Los Angeles jest w kontakcie z Atlantą w sprawie możliwej wymiany.

Jedna cały szkopuł tkwi w szczegółach. Wydaje się, że Lakersom będzie trudno zaoferować korzystny pakiet za Murraya, zwłaszcza, że szefowie klubu nie są skłonni oddać Austina Reavesa.

Atlanta podobno również nie chce pilnie transferować uczestnika All-Star 2022 i może jeszcze poczekać, by ocenić jego przyszłość w drużynie.

– Codziennie rozmawiam z Robem Pelinką i zawsze dyskutujemy o tym, jak ulepszyć nasz zespół i co możemy zrobić lepiej jako sztab trenerski” – powiedział Ham w wywiadzie dla Bleacher Report.