Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Łączna kwota kar Greena? Zawrotna suma!

NBA News: Łączna kwota kar Greena? Zawrotna suma!

NBA News: Łączna kwota kar Greena? Zawrotna suma!
Robert Gauthier/Los Angeles Times via Getty Images

Trudno w to uwierzyć, ale… w ciągu 11 lat gry w NBA Draymond Green z drużyny Golden State Warriors zgromadził potężną kolekcję kar finansowych, których wysokość szacuje się na ponad 2 231 780 dolarów.

Znów dużo mówi się o – mówiąc delikatnie – kiepskim zachowaniu Draymonda Greena, który został zawieszony na pięć meczów bez możliwości podjęcia wynagrodzenia za swoje zachowanie podczas spotkania z Minnesota Timberwolves. Koszykarz Golden State Warriors dusił Rudy’ego Goberta w trakcie ostatniego meczu obu zespołów.

Spotrac – przed starciem z Gobertem – wyliczył, że na gwiazdora nałożono łącznie kary finansowe w wysokości ponad 1,5 miliona dolarów. Ostatnio Adrian Wojnarowski dodał, że sytuacja z Francuzem kosztowała go 769 970 dolarów.

Szacunkowa wartość nie obejmuje jednak sytuacji, w którym Green uderzył Jordana Poole’a na treningu drużyny Golden State Warriors w listopadzie 2022 roku. Mając to na uwadze, prawdopodobne jest, że zawodnik zapłacił jeszcze wyższą kwotę!

Zawodnik powróci na boisko po odbyciu kary pięciu meczów zawieszenia. Green ma wystąpić w spotkaniu: Sacramento Kings – Golden State Warriors (29 listopada).