Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz
NBA News: Kyrie zareagował na ranking ESPN. „Kogo to obchodzi?”

NBA News: Kyrie zareagował na ranking ESPN. „Kogo to obchodzi?”

NBA News: Kyrie zareagował na ranking ESPN. „Kogo to obchodzi?”
(Photo By Oscar J. Barroso/Europa Press via Getty Images)

Kyrie Irving znów znalazł się w centrum uwagi po tym, jak w mediach społecznościowych ostro skrytykował ranking 100 najlepszych zawodników, który został opublikowany przez ESPN.

Gwiazdor Dallas Mavericks znalazł się dopiero na 34. miejscu w tym rankingu. Irving skrytykował dziennikarzy ESPN, który są odpowiedzialni za tę publikację. Nie szczędził im mocnych słów.

– Kogo to obchodzi. Ja nigdy tego nie zrobię. Rankingi w lidze nic nie znaczą, zwłaszcza wykreowane przez ESPN czy inne platformy medialne. Większość analityków nie jest – moim zdaniem – wiarygodnym źródłem i ja nie szanuję ich opinii – napisał w mediach społecznościowych.

Clutch Player of The Year 2023/24 kurs: bukmacher:
D. Fox13.00 superbet logo GRAJ
D. Lillard17.00 superbet logo GRAJ
K. Irving17.00 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 13.10.2023)

Irving był ogólnie złośliwy wobec ekspertów NBA, chociaż lista ESPN również zawierała pozytywne uwagi na jego temat.

„Pozostaje jednym z najbardziej utalentowanych i produktywnych graczy obwodowych w NBA, notując w zeszłym sezonie średnie na poziomie 27,1 punktu i 5,5 asyst” – można przeczytać.

Przy jego nazwisku pojawia się również wzmianka o zawieszeniu w Brooklyn Nets, co jest jedną z wielu kontrowersji w ostatnich latach. Amerykanin w nadchodzącym sezonie NBA będzie nadal tworzył duet z Luką Donciciem.

W rankingu ESPN najwyżej sklasyfikowany był Grek Giannis Antetokounmpo. Tuż za nim znaleźli się Nikola Jokić, Joel Embiid, Luka Doncić i Stephen Curry. LeBron James znalazł się na 9. miejscu.