Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Brooks już musi płacić za swoją głupotę. To spora kwota

NBA News: Brooks już musi płacić za swoją głupotę. To spora kwota

NBA News: Brooks już musi płacić za swoją głupotę. To spora kwota
(Jon Shapley/Houston Chronicle via Getty Images)

W pierwszym meczu przedsezonowym Dillon Brooks na parkiecie spędził… zaledwie pięć minut! Kanadyjczyk, który z bardzo dobrej strony pokazał się na ostatnich MŚ, nie wytrzymał i szybko pokazał swoją drugie oblicze. Takiego nie chcą jednak oglądać włodarze Rockets. Zawodnik za swoje bezmyślne zachowanie zapłaci aż 25 tys. dolarów za dolarów.

Rockets zagrają w Playoffach? kurs: bukamcher:
TAK8.00 superbet logo GRAJ
NIE1.05 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 13.10.2023)

Houston Rockets pokonali Indiana Pacers 122:103, ale dużo po tym spotkaniu mówiło się o zachowaniu nowej gwiazdy Rockets, Dillona Brooksa. Ten wyleciał z boiska już po kilku minutach.

Sędziowie wyrzucili go za faul niesportowy drugiego stopnia na Daniele Theisie (uderzenie w okolicach pachwiny). Niemiec upadł na parkiet i zwijał się z bólu.

Liga błyskawicznie zareagowała na zachowanie Brooksa i ukarała go wysoką grzywną.

„Dillon Brooks został ukarany grzywną w wysokości 25 000 dolarów za uderzenie Daniela Theisa w pachwinę. Do incydentu, za który Brooks został wyrzucony z boiska, doszło na 7:27 przed końcem pierwszej kwarty” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Rockets mocno liczą na umiejętności Brooksa. Latem władze klubu podpisały czteroletni kontrakt z byłym graczem Grizzlies o wartości 80 milionów dolarów.