Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kyrie Irving z kontuzją. Kiedy wróci do gry?

NBA News: Kyrie Irving z kontuzją. Kiedy wróci do gry?

NBA News: Kyrie Irving z kontuzją. Kiedy wróci do gry?

U Kyrie Irvinga zdiagnozowano kontuzję pięty po zderzeniu z kolegą z drużyny w ostatnim spotkaniu z Portland Trail Blazers. Gwiazdor Mavs wypadł z gry, na razie nie jest znana data jego powrotu na boisko.

Jak poinformował Shams Charania z The Athletic, u gwiazdy Dallas Mavericks Kyrie Irvinga po badaniach zdiagnozowano kontuzję pięty.

Na szczęście kontuzja nie jest poważna i Irving rozpoczął już leczenie pięty. Na ten moment nie ustalono jednak harmonogramu powrotu.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór podczas zwycięstwa Dallas 125:112 nad Portland Trail Blazers.

Na niecałe cztery minuty przed końcem drugiej kwarty Irving został sfaulowany pod koszem przez środkowego Duopa Reatha. Kiedy upadł na podłogę, kolega z drużyny Dwight Powell nieumyślnie nadepnął mu na stopę, co spowodowało, że Irving pozostał na parkiecie przez dłuższy czas.

Irving, który zmagał się z kontuzją lewej stopy, przez którą opuścił cztery mecze w tym sezonie, ustępuje jedynie koledze z Luce Doncićowi pod względem zdobywanych punktów dla Mavericks. 31-latek średnio zdobywa 23 punkty na mecz.

Mavericks zmierzą się z Memphis Grizzlies w poniedziałkowy wieczór, a następnie we wtorek zmierzą się u siebie z Los Angeles Lakers.