Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Isaiah Thomas wróci do NBA? „Jestem głodny”

NBA News: Isaiah Thomas wróci do NBA? „Jestem głodny”

NBA News: Isaiah Thomas wróci do NBA? „Jestem głodny”
fot. wikimedia commons

Isaiah Thomas nadal myśli o powrocie do NBA, mimo że nie grał w lidze od sezonu 2021/2022. – Wciąż trenuję i jestem głodny – powiedział 34-letni rozgrywający, który w przeszłości występował m.in. w Boston Celtics.

Rozmawiając z Matem Issą z Forbes, Thomas omówił swoje aspiracje w piątek, mówiąc: „Wciąż staram się grać w koszykówkę. Chcę wrócić do NBA. Wciąż trenuję i jestem gotowy”.

34-letni Thomas trafił do NBA jako ostatni wybór w drafcie (60. numer) w 2011 roku. Został wybrany przez Sacramento Kings. W lidze spędził 11 sezonów.

W ciągu tych 11 sezonów Thomas zagrał w 550 meczach sezonu regularnego dla Sacramento Kings, Phoenix Suns, Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Los Angeles Lakers, Denver Nuggets, Washington Wizards, New Orleans Pelicans, Dallas Mavericks i Charlotte Hornets.

Thomas jest jednym z 22 graczy w historii NBA, którzy wystąpili w sezonie regularnym w co najmniej 10 różnych drużynach.

Największy sukces odniósł niewątpliwie podczas trzyletniego pobytu w Celtics w latach 2014-2017.

Po przejściu z Suns do Celtics w sezonie 2014-2015, Thomas spędził w Bostonie kolejne dwa pełne sezony i w każdym z nich został wybrany All-Starem.

Jego najlepszy rok przypadł na sezon 2016-2017, w którym notował średnio 28,9 punktu na mecz, 5,9 asysty i 2,7 zbiórki, dzięki czemu został wybrany do drugiej drużyny All-NBA.

Ze względu na dolegliwości biodra i inne późniejsze urazy, Thomas nigdy więcej nie zbliżył się do statystyk, które dostarczył w sezonie 2016-2017.

Chociaż Thomas może nadal być w stanie zapewnić ofensywną iskrę z ławki dla drużyny NBA, nie ma wątpliwości, że jego dni jako gracza kalibru All-Star już dawno minęły.