NBA News: Kontuzja Josha Harta – czy jest poważna?

NBA News: Kontuzja Josha Harta – czy jest poważna?

NBA News: Kontuzja Josha Harta – czy jest poważna?
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Minionej nocy Indiana Pacers wygrali z New York Knicks, doprowadzając do meczu numer siedem. Przed decydującym meczem serii Knicks drżą o zdrowie swojego kolejnego już gracza.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

W pierwszej kwarcie szóstego meczu serii z Pacers Josh Hart po walce o zbiórkę złapał się z grymasem bólu za brzuch. Został na parkiecie, ale ostatecznie w czwartej kwarcie zmuszony był odpuścić:

Wygląda na to – choć nie mamy jeszcze potwierdzenia badaniami – Josh hart doznał kontuzji mięśni brzucha. To bardzo niepokojąca informacja przed meczem numer siedem. Bez defensywy i walki na zbiórkach Harta, Knicks mogą mieśc duże problemy.

Czy Josh Hart zagra w siódmym meczu z Pacers? Zapytany o to na pomeczowej konferencji trener Tom Thibodeau nie chciał udzielić żadnej odpowiedzi. Kolega Harta z boiska, Jalen Brunson, był bardziej optymistyczny:

„Zakładam, że zagra w meczu numer 7.”

– Jalen Brunson

Pewne światło na sytuację rzucił także Miles McBride:

„Wygląda na to, że czuje się już teraz lepiej… Oczywiście, ON proszący o zmianę nie jest dobrym sygnałem, ale myślę, że wróci.”

– Miles McBride

Przypomnijmy: Josh Hart gra w tych Playoffach średnio prawie 44 minuty na mecz, w tym trzy mecze na pełne 48 minut i jeden – z dogrywką rzecz jasna – na 53 minuty.

New York Knicks i bez kontuzji Harta musieli mierzyć się z nieobecnością kluczowych graczy. Z powodu kontuzji wykluczeni są Julius Randle, Mitchell Robinson, Bojan Bogdanovic, oraz OG Anunoby, który ma jednak szanse na występ w niedzielnym meczu o wszystko. Decyzja zapadnie najpewniej przed samym pierwszym gwizdkiem.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.