NBA News: Kontuzja Giannisa Antetokounmpo! Czy wróci na Playoffy?

NBA News: Kontuzja Giannisa Antetokounmpo! Czy wróci na Playoffy?

NBA News: Kontuzja Giannisa Antetokounmpo! Czy wróci na Playoffy?

Minionej nocy, w meczu przeciwko Celtics, kontuzji nabawił się lider Milwaukee Bucks, Giannis Antetokounmpo.

Minionej nocy Milwaukee Bucks przełamali złą passę, wygrywając 104:91 ze swoim bezpośrednim rywalem na czele konferencji wschodniej, Boston Celtics. Niestety, okazało się to zwycięstwo słodko-gorzkie. Po niespełna pół godziny gry Giannis Antetokounmpo – lider Bucks – doznał nietypowo wyglądającej kontuzji. Doszło do niej… Bezkontaktowo:

Do zdarzenia doszło na 3:37 przed końcem trzeciej kwarty przy prowadzeniu Bucks różnicą 15 oczek. Giannis udał się do szatni i już nie wrócił do gry. Obecnie nie wiadomo jeszcze co stało się z łydką greckiego zawodnika. Dziś ma on przejść badanie MRI w celu dalszych ustaleń.

Kilka dni temu trener Doc Rivers mówił o tym, że w jego oczach Giannis wyglądał na przemęczonego. Mógł mieć rację. Kontuzja lidera przydarza się Bucks w bardzo niefortunnym momencie. Nawet w przypadku lekkiego urazu i opuszczenia – dajmy na to – 2-4 tygodni, oznaczać będzie to nieobecność Antetokounmpo w pierwszej rundzie Playoffów. Tam z kolei czekać może trudny rywal, jak Heat czy Sixers.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.